305-DRG60H-O
Manufacturer Part Number:
305-DRG60H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 60V TAB DIFF RED/G
Current :
9mA
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
60V