34-NWG120-O
Manufacturer Part Number:
34-NWG120-O
Part of Description:
PMI LED .190" 120V GREEN
Current :
3.5mA
Lens Size :
6.35mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V