34-NWA24H-NAO
Manufacturer Part Number:
34-NWA24H-NAO
Part of Description:
PMI LED .190" 24V TAB DIFF AMBER
Current :
17mA
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
24V