34-NWA24H-CAO
Manufacturer Part Number:
34-NWA24H-CAO
Part of Description:
PMI LED .190" 24V TAB CLEAR AMBE
Current :
17mA
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
24V