405-NKR24H-NRO
Manufacturer Part Number:
405-NKR24H-NRO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF RED
Current :
17mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V