405-NKB12H-CBO
Manufacturer Part Number:
405-NKB12H-CBO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR BLU
Current :
15mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
12V