34-GLP120H-NWO
Manufacturer Part Number:
34-GLP120H-NWO
Part of Description:
PMI .190" LED 120V TAB DIFF GREE
Current :
2mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V