405-NKB120-CWO
Manufacturer Part Number:
405-NKB120-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR BLU
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Blue
Millicandela Rating :
3000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V