34-NWA15H-CWO
Manufacturer Part Number:
34-NWA15H-CWO
Part of Description:
PMI LED .190" 15V TAB CLEAR AMBE
Current :
24mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
15V