34-NWA12H-NYO
Manufacturer Part Number:
34-NWA12H-NYO
Part of Description:
PMI LED .190" 12V TAB DIFF AMBER
Current :
20mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
12V