305W-DRG28H-O
Manufacturer Part Number:
305W-DRG28H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 28V WIRE CLEAR RED
Current :
16.5mA
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
28V