405-NKR12H-NRO
Manufacturer Part Number:
405-NKR12H-NRO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB DIFF RED
Current :
20mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
12V