305-BG15H-O
Manufacturer Part Number:
305-BG15H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 15V TAB DIFF GREEN
Current :
24mA
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
15V