405-NKR12H-CRO
Manufacturer Part Number:
405-NKR12H-CRO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR RED
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
12V