305W-DRG15H-O
Manufacturer Part Number:
305W-DRG15H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 15V WIRE DIFF RED/
Current :
24mA
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
15V