405-NKR120-CWO
Manufacturer Part Number:
405-NKR120-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR RED
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V