34-NWA120-NAO
Manufacturer Part Number:
34-NWA120-NAO
Part of Description:
PMI LED .190" 120V TAB DIFF AMBE
Current :
3.5mA
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V