305-BCR28H-O
Manufacturer Part Number:
305-BCR28H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 28V TAB DIFF RED
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
28V