34-BCG28H-O
Manufacturer Part Number:
34-BCG28H-O
Part of Description:
PMI LED .190" 28V FLUSH GREEN
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Lens Size :
6.35mm Dia
Millicandela Rating :
44mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
28V