405-GAR24H-CAO
Manufacturer Part Number:
405-GAR24H-CAO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR GREE
Current :
17mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V