305-BCR120-O
Manufacturer Part Number:
305-BCR120-O
Part of Description:
PMI .190" LED 120V TAB CLEAR RED
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V