305W-BR120-O
Manufacturer Part Number:
305W-BR120-O
Part of Description:
PMI .190" LED 120V WIRE DIFF RED
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Red
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V