34-ALP24H-NYO
Manufacturer Part Number:
34-ALP24H-NYO
Part of Description:
PMI .190" LED 24V TAB DIFF AMBER
Current :
2mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
24V