34W-BCA12H-CWO
Manufacturer Part Number:
34W-BCA12H-CWO
Part of Description:
PMI LED .190" 12V WIRE CLEAR AMB
Current :
20mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V