405-NKO48H-CWO
Manufacturer Part Number:
405-NKO48H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB CLEAR ORG
Current :
15mA
Lamp Color :
Orange
Millicandela Rating :
8000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
48V