305-ALP24H-O
Manufacturer Part Number:
305-ALP24H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 24V TAB DIFF AMBER
Current :
2mA
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
24V