305W-BG15H-O
Manufacturer Part Number:
305W-BG15H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 15V WIRE CLEAR GRE
Current :
24mA
Lamp Color :
Green
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
15V