305W-BA28H-O
Manufacturer Part Number:
305W-BA28H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 28V WIRE DIFF AMBE
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Amber
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
28V