34-ALP15H-NAO
Manufacturer Part Number:
34-ALP15H-NAO
Part of Description:
PMI .190" LED 15V TAB DIFF AMBER
Current :
2mA
Lens Size :
6.35mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
15V