1732-R15-CR
Manufacturer Part Number:
1732-R15-CR
Part of Description:
PMI LED 17/32" 15V WIRE RED
Current :
24mA
Panel Cutout Dimensions :
0.53" (13.49mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
15V