1732-R120-CW
Manufacturer Part Number:
1732-R120-CW
Part of Description:
PMI LED 17/32" 120V WIRE WHITE
Current :
3.5mA
Lens Color :
Colorless
Panel Cutout Dimensions :
0.53" (13.49mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V