1732-G48-CG
Manufacturer Part Number:
1732-G48-CG
Part of Description:
PMI LED 17/32" 48V WIRE GREEN
Current :
9.5mA
Panel Cutout Dimensions :
0.53" (13.49mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V