31W-BCA120-NAO
Manufacturer Part Number:
31W-BCA120-NAO
Part of Description:
PMI LED .190" 120V WIRE DIFF AMB
Current :
3.5mA
Lens Size :
5.20mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V