1732-G15-CG
Manufacturer Part Number:
1732-G15-CG
Part of Description:
PMI LED 17/32" 15V WIRE GREEN
Current :
15mA
Panel Cutout Dimensions :
0.53" (13.49mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
15V