6336.13-32-M6-16-H
Manufacturer Part Number:
6336.13-32-M6-16-H
Manufacturer/Brand:
J.W. Winco
Part of Description:
STAR KNOB, LOSS PROTECTION
Stock Condition:
4
Manufacturer :
J.W. Winco
Product Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.790" (20.07mm)