31W-BA60H-NWO
Manufacturer Part Number:
31W-BA60H-NWO
Part of Description:
PMI LED .190" 60V WIRE DIFF AMBE
Current :
9mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
5.20mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
60V