31W-BA60H-CAO
Manufacturer Part Number:
31W-BA60H-CAO
Part of Description:
PMI LED .190" 60V WIRE CLEAR AMB
Current :
9mA
Lens Size :
5.20mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
60V