305W-ALP12H-O
Manufacturer Part Number:
305W-ALP12H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 12V WIRE DIFF AMBE
Current :
2mA
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V