305-RLP12H-O
Manufacturer Part Number:
305-RLP12H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 12V TAB DIFF RED
Current :
2mA
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
12V