31W-BA28H-CYO
Manufacturer Part Number:
31W-BA28H-CYO
Part of Description:
PMI LED .190" 28V WIRE CLEAR AMB
Current :
16.5mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
5.20mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
28V