31-NWA28H-CAO
Manufacturer Part Number:
31-NWA28H-CAO
Part of Description:
PMI LED .190" 28V TAB CLEAR AMBE
Current :
16.5mA
Lens Size :
5.20mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
28V