31-NWA24H-NYO
Manufacturer Part Number:
31-NWA24H-NYO
Part of Description:
PMI LED .190" 24V TAB DIFF AMBER
Current :
17mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
5.20mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
24V