305-NWW12H-O
Manufacturer Part Number:
305-NWW12H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 12V TAB DIFF CWHT
Current :
20mA
Lamp Color :
White, Cool
Millicandela Rating :
2070mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Viewing Angle :
60°
Voltage :
12V