305-NWW120-O
Manufacturer Part Number:
305-NWW120-O
Part of Description:
PMI .190" LED 120V TAB DIFF CWHT
Current :
3.5mA
Lamp Color :
White, Cool
Millicandela Rating :
2070mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
60°
Voltage :
120V