305-NWR60H-O
Manufacturer Part Number:
305-NWR60H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 60V TAB DIFF RED
Current :
9mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
2180mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Viewing Angle :
35°
Voltage :
60V