31-NWA24H-CWO
Manufacturer Part Number:
31-NWA24H-CWO
Part of Description:
PMI LED .190" 24V TAB CLEAR AMBE
Current :
17mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
5.20mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
24V