305-NWG28H-O
Manufacturer Part Number:
305-NWG28H-O
Part of Description:
PMI .190" 28VDC NO LENS PIN GREE
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
28V