31-BR15H-O
Manufacturer Part Number:
31-BR15H-O
Part of Description:
PMI LED .190" 15V RED
Current :
24mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Lens Size :
5.20mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
15V