31-BG24H-O
Manufacturer Part Number:
31-BG24H-O
Part of Description:
PMI LED .190" 24VDC GREEN
Current :
17mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Lens Size :
5.20mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
24V