5337.2-1.57-B5/16-C-DSW
Manufacturer Part Number:
5337.2-1.57-B5/16-C-DSW
Manufacturer/Brand:
J.W. Winco
Part of Description:
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
Stock Condition:
19
Manufacturer :
J.W. Winco
Product Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
1.570" (39.88mm)
Features :
Height :
1.060" (26.92mm)